Restauracja Time Caffe jest od lat cenionym miejscem spotkań, znanym ze znakomitej kuchni. Usytuowana jest w jednym z najbardziej urokliwych części Kamiennej Góry. Dbamy o interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, w którym wciąż wydaje się żywa dawna Polska i jej obyczaje. Stuletnia tradycja kamienicy, w której się znajdujemy, zobowiązuje…
Restauracja posiada trzy kondygnacje. Wchodzimy przez tzw. Czerwoną Salę, której niezwykłą atmosferę nadaje stylowy wystrój oraz przemiła obsługa przy Barze. Dalej kierujemy się schodami ku górze. Widokowe okna skierowane wprost na przepiękną panoramę kamiennogórskiego zalewu, pozwolą nam choć na chwilę zatrzymać się i z dala od trosk dnia codziennego, cieszyć się cudami natury. W drugiej części Sali natomiast uroku dodaje blask ognia oraz dźwięk strzelających iskier, wydobywających się z kominka. Trzecia kondygnacja to miejsce odizolowane od sal jadalnych restauracji, stworzone z myślą o Gościach palących (wentylowany balkon). Przy restauracji działa również sezonowy ogródek. Oświetlony stanowi rewelacyjne miejsce na romantyczną kolację.

W stylowych i ciepłych wnętrzach naszej restauracji serwujemy dania zarówno kuchni polskiej jak i meksykańskiej. Nasi Kucharze dbają o każdy drobny szczegół, by posiłki były zarówno smaczne, zdrowe, ale także podane z pełną starannością. Proponujemy Państwu bogate menu i mamy nadzieję, że specjały naszej kuchni zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Aby umilić posiłek naszym Gościom, proponujemy szeroki wybór różnego rodzaju trunków (alkoholowe oraz bezalkoholowe).

Organizujemy:

  • wesela
  • chrzciny
  • komunie
  • spotkania biznesowe
  • imprezy firmowe
  • spotkania tematyczne
  • spotkania integracyjne

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom, jesteśmy w stanie spełnić najśmielsze oczekiwania naszych Gości, dotyczące rodzaju zamawianych posiłków. Nie ograniczamy swych propozycji kulinarnych tylko do naszego menu, ale jesteśmy otwarci na jakiekolwiek inne pomysły z Państwa strony. Przywiązujemy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Pragniemy tu stworzyć specjalne menu, według Państwa uznania, które składać się będzie z trzech, czterech lub nawet pięciu dań, starannie dobranych smakowo. Zadbamy, by do danego rodzaju menu, zostało dobrane odpowiednie wino oraz inne napoje.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
CODZIENNIE OD GODZ. 13.00